61. Piekarska Rowerowa Masa Krytyczna

Po wielu miesiącach przerwy powraca do Piekar Śląskich rowerowa masa krytyczna. 61. edycja odbędzie się już w najbliższy piątek, 26 lutego. Uczestnicy wystartują spod głównego budynku MOSiR-u przy ul. Olimpijskiej 3.

Rowerzysta jpg

Piekary Śląskie stoją ścieżkami rowerowymi. Zapaleni fani jazdy na rowerze, specjalnie przyjeżdżają do naszego miasta by pokonać ciekawie wyznaczone trasy. Piekarzanie również uwielbiają ten sport, dlatego w mieście powstają coraz to nowsze odcinki ścieżek. Po bardzo długiej przerwie wraca również "Piekarska Rowerowa Masa Krytyczna".

Uczestnicy 61. Piekarska Rowerowej Masy Krytycznej wystartują 26 lutego, o godzinie 18.00, spod głównego budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3. Wyznaczona trasa będzie przebiegać od MOSiR-u, przez ścieżkę rowerową w lesie Dioblina po jezioro Świerklaniec. Następnie rowerzyści wrócą na stadion MOSiR-u. Zakończenie akcji planowane jest na godzinę 19.00.

Organizatorzy przypominają o wymogu posiadania sprawnego roweru z oświetleniem i sprawnymi hamulcami. Podczas przebywania w obiekcie MOSiR-u obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Obostrzenie to nie dotyczy jazdy na rowerze - nie trzeba wówczas nosić maseczki. Każdy z uczestników musi wypełnić oświadczenie uczestnika. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do zabrania ze sobą kamizelek i odblasków.

Subskrybuj piekary.info

google news icon