42-latek z Piekar Śląskich poszukiwany listem gończym. Powinien siedzieć, ale się ukrywa. Widziałeś go? Daj znać policji

Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich prowadzi poszukiwania Sebastiana Ligenza. Mężczyzna za popełnione przestępstwa został skazany na karę więzienia, ale najwidoczniej nie spieszy mu się do celi.

KMP Piekary Śląskie
Poszukiwany sebastian ligenza piekary slaskie

Policjanci z Piekar Śląskich poszukują skazanego na karę pozbawienia wolności 42-letniego Sebastiana Ligenza. Sąd wydał list gończy za mężczyzną, w związku z wyrokiem za przestępstwa zawarte w art. 207 §1 kk (znęcanie fizyczne lub psychiczne nad osobą najbliższą, pozostającą w stosunku zależności od sprawcy, nieporadną lub małoletnią) oraz art. 157 kk (naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia do siedmiu dni).

- Zgodnie z artykułem 239 §1 kk, kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa, podlega karze pozbawienia wolności do lat 5 - przypomina mł. asp. Łukasz Czepkowski, oficer prasowy piekarskiego garnizonu.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Piekarach Śląskich pod numerem telefonu: 47 85 322 00 lub z najbliższą jednostką policji (nr alarmowy: 112).

Policja tarnowskie gory poscig

Może Cię zainteresować:

Policyjny pościg w Tarnowskich Górach. 26-latek uciekał ulicą Zagórską

Autor: Redakcja TG

01/03/2024

Pirat drogowy ruda śląska

Może Cię zainteresować:

O włos od utraty prawa jazdy. Pirat drogowy na 1 Maja w Rudzie Śląskiej

Autor: Jacek Skorek

29/02/2024

Tymczasowy areszt za zabójstwo w Piekarach Śląskich

Może Cię zainteresować:

Piekary Śląskie. Policjanci zatrzymali 44-latka w związku ze sprawą zabójstwa w mieście

Autor: Redakcja

26/02/2024

Subskrybuj piekary.info

google news icon