35-latek złapany za posiadanie ponad 500 porcji narkotyków

W toku szeroko zakrojonych działań, piekarscy kryminalni wpadli na trop 35-latka, który posiadał amfetaminę oraz metamfetaminę. Przy agresywnym mężczyźnie znaleziono ponad 500 działek dilerskich. Mieszkaniec Piekar Śląski odpowie teraz nie tylko za posiadanie środków odurzających, ale także za usiłowanie zmuszenia mundurowych do zaniechania czynności służbowych.

1234

Funkcjonariusze piekarskiej komendy, którzy na co dzień zajmują się ściganiem przestępstw otrzymali zawiadomienie, iż jeden z mieszkańców Piekar Śląskich może posiadać w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Policjanci postanowili niezwłocznie zweryfikowac tę informację. Po przybyciu na miejsce, na klatce schodowej, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który podejrzanie się zachowywał. Mundurowi przeszukali odzież mężczyzny - znaleźli pojemnik wypełniony białym proszkiem.

Mieszkaniec Piekar Śląskich zdając sobie sprawę z konsekwencji, jakie go czekają popchnął jednego z funkcjonariuszy i podjął próbę ucieczki. Agresywny mężczyzna wpadł w szał, zaczął kopać nogami, stawiał opór i nie reagował na polecenia policjantów. Przeszukanie mieszkania podejrzanego dostarczyło nowych dowodów - zabezpieczono kolejne porce narkotyków. 35-latek za posiadanie ponad 500 porcji amfetaminy i metamfetaminy nie uniknie odpowiedzialności. Ponadto odpowie za usiłowanie zmuszenia mundurowych do zaniechania czynności służbowych. Decyzją sądu zastosowano wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

fot. Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

1marihuana

Kolejne zatrzymania osób posiadających...

Policja piekary

Nożownik na ul. Sowińskiego zaatakował starszego mężczyznę

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

Policja1

Reakcja piekarskiego policjanta po służbie -...

Kolizja1

Piekary Śląskie – potrącenie pieszego oraz...

M m 53 647240

Piekary Śląskie: policyjne działania NURD...

Mdk

Młody wandal odpowie za swoje swoje czyny