3. edycja Piekarskiego Turnieju Gamingowego "FIFA21"

Dla wielu - rozgrywki na konsolach czy komputerach to już sport. W Piekarach Śląskich, po raz trzeci odbędzie się turniej poświęcony grze w FIFĘ. Trwają zapisy na wydarzenie.

PS4 pad

FIFA to jedna z najpopularniejszych gier wydanych na wszystkie dostępne na rynku konsole. Widział lub słyszał o niej chyba każdy. Tym razem, oprócz rywalizacji, wygrywając mecz piłkarski na dużym ekranie - będzie można zdobyć nagrody.

FIFA 21 w Piekarach Śląskich

Eliminacje odbędą się 11 września w MDK w Kozłowej Górze (ul. Tarnogórska 49). Wielki finał - dzień później - 12 września w kinie Zacisze (ul. Bytomska 73). Zawody będą rozgrywane na konsolach Play Station 4.

Zapisz się już dziś

Rozgrywki w kategorii open nie mają limitu wieku. Maksymalna liczba uczestników to 88. Aby wziąć udział w turnieju należy dokonać opłaty wpisowej w wysokości 35 złotych. Uwaga! Płatności można dokonać jedynie w kasie kina. Zgłoszenia na turniej również są przyjmowane tylko stacjonarnie w kasie kina, w siedzibie Miejskiego Domu Kultury. Zgłoszenia będą przyjmowane najpóźniej do 10 września do godz. 18:00.

Przewidziano nagrody

Za pierwsze miejsce - 1500 złotych. Pozostali gamerzy, którzy staną na podium mogą liczyć na nagrody rzeczowe takie jak akcesoria komputerowe, sportowe oraz inne drobiazgi.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Lodowisko w Piekarach Śląskich 2021/2022

Przed nami sezon na łyżwy. Sprawdź godziny otwarcia i cennik

Piekary Śląskie, spotkanie z Mikołajem

Spotkanie ze św. Mikołajem w Piekarach Śląskich

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Zdjęcie Główne

Jura Krakowsko-Częstochowska - atrakcje dla każdego

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

Plac Mozaikowy, Park Śląski

Kolejna nowa atrakcja w Parku Śląskim. To Plac Mozaikowy

Strefa Carnall, Zabrze

Industrialna nowość w jednym ze śląskich miast