3. edycja Piekarskiego Turnieju Gamingowego "FIFA21"

Dla wielu - rozgrywki na konsolach czy komputerach to już sport. W Piekarach Śląskich, po raz trzeci odbędzie się turniej poświęcony grze w FIFĘ. Trwają zapisy na wydarzenie.

PS4 pad

FIFA to jedna z najpopularniejszych gier wydanych na wszystkie dostępne na rynku konsole. Widział lub słyszał o niej chyba każdy. Tym razem, oprócz rywalizacji, wygrywając mecz piłkarski na dużym ekranie - będzie można zdobyć nagrody.

FIFA 21 w Piekarach Śląskich

Eliminacje odbędą się 11 września w MDK w Kozłowej Górze (ul. Tarnogórska 49). Wielki finał - dzień później - 12 września w kinie Zacisze (ul. Bytomska 73). Zawody będą rozgrywane na konsolach Play Station 4.

Zapisz się już dziś

Rozgrywki w kategorii open nie mają limitu wieku. Maksymalna liczba uczestników to 88. Aby wziąć udział w turnieju należy dokonać opłaty wpisowej w wysokości 35 złotych. Uwaga! Płatności można dokonać jedynie w kasie kina. Zgłoszenia na turniej również są przyjmowane tylko stacjonarnie w kasie kina, w siedzibie Miejskiego Domu Kultury. Zgłoszenia będą przyjmowane najpóźniej do 10 września do godz. 18:00.

Przewidziano nagrody

Za pierwsze miejsce - 1500 złotych. Pozostali gamerzy, którzy staną na podium mogą liczyć na nagrody rzeczowe takie jak akcesoria komputerowe, sportowe oraz inne drobiazgi.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Piekary Śląskie, jarmark świąteczny

Jarmark Bożonarodzeniowy w Piekarach Śląskich

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

Zdjęcie Główne

Poznaj fascynujący świat Papugarni Carmen w Katowicach

Zdjęcie Główne

Rejs po wielkich jeziorach mazurskich z Żeglugą Mazurską!

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

Basen Księża Góra w Radzionkowie

Otwarcie kąpieliska Księża Góra w Radzionkowie już niebawem