29-latek poszukiwany był aż 4 listami gończymi. Wpadł podczas przejażdżki rowerem...

Piekarscy policjanci zatrzymali 29-latka poszukiwanego aż czterema listami gończymi. Mężczyzna wybrał się na przejażdżkę rowerem, ale kiedy zauważył radiowóz, zaczął uciekać...

Uciekinierpiekry


W środę, 3 czerwca, na ul. Długosza w Piekarach Śląskich policjanci z drogówki dostrzegli rowerzystę, który na widok patrolu zaczął się podejrzanie zachowywać. Kiedy mundurowi poprosili go o zatrzymanie się, nie zareagował. Zamiast tego rzucił się do ucieczki. Jego plan nie powiódł się, ponieważ po chwili przewrócił się. Następnie zaczął uciekać na piechotę w kierunku ul. Partyzantów. Udało mu się przebiec kilkaset metrów zanim został zatrzymany przez policjantów.


Został poddany badaniu alkomatem, które wykazało, że był trzeźwy. Kiedy mundurowi poprosili go o podanie danych osobowych, ten postanowił podać nazwisko znajomego. Policjantom udało się jednak ustalić jego prawdziwą tożsamość. Okazało się, że zatrzymany to 29-latek poszukiwany czterema listami gończymi. Mężczyzna jest już w zakładzie karnym, gdzie spędzi ponad 4 lata.

fot. KMP w Piekarach Śląskich

Subskrybuj piekary.info

google news icon