25. Urodziny Radia Piekary. Uwaga na zmiany w organizacji ruchu

Już w ten weekend, rozgłośnia Radio Piekary będzie świętować 25-lecie swojej działalności. Z tej okazji, na Kopcu Wyzwolenia zaplanowane jest 2-dniowe wydarzenie rozrywkowe.

Kopiec wyzwolenia

W związku z tym, w mieście zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Chodzi konkretniej o odcinek ul. Jana Pawła drugiego, od wysokości skrzyżowania z ul. Inwalidów Wojennych aż do Drogi Wojewódzkiej nr 911 a także na ul. Do Kopca Wyzwolenia.

Uwaga, jednokierunkowa!

Na całym odcinku ul. Jana Pawła II (wymieniony wyżej) będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. Wjechać będzie "od strony miasta" w kierunku DW 911. Dojazd do ul Bytomskiej będzie możliwy ul. Pod Lipami. Zmiany będą obowiązywać od 3 września (piątek) od godz. 6.00 do 6 września (poniedziałek) do godz. 6.00.

Gdzie zaparkować?

Wprowadzenie zmian na ul. Jana Pawła II związane jest właśnie z tymczasowym utworzeniem miejsc parkingowych. Samochody będzie można zostawiać na całej długości tymczasowej, jednokierunkowej drogi - po lewej stronie, po tzw. skosie.

Każda duża impreza organizowana w okolicy Kopca Wyzwolenia zawsze wiąże się z trudnością w znalezieniu miejsca postojowego. Wszystkim zmotoryzowanym, którym nie uda się zaparkować w pobliżu imprezy (ul. Do Kopca Wyzwolenia również będzie wyłączona z ruchu) pozostaje cała ul. Wyzwolenia i rejon Domków Fińskich.

Subskrybuj piekary.info

google news icon