25-latek dokonał kradzieży w jednym ze sklepów. Zatrzymał go naczelnik piekarskiej komendy

Naczelnik Wydziału Prewencji piekarskiej komendy po zakończonej służbie zauważył wybiegającego ze sklepu mężczyznę. Okazało się, że chwilę wcześniej popełnił kradzież. Komisarz Piotr Świtała ruszył za złodziejem, dzięki czemu uniemożliwił jego ucieczkę.

Zdj. ilustracyjne/Policja.pl
Złodziej

Naczelnik piekarskiej komendy udaremnił kradzież

Do zdarzenia doszło w Wojkowicach. W piątek, 23 czerwca po odbytej służbie naczelnik Wydziału Prewencji piekarskiej komendy zauważył, jak z jednego ze sklepów wybiega młody mężczyzna. Po rozmowie z obsługą sklepu okazało się, że 25-latek chwilę wcześniej dokonał kradzieży.

Komisarz Piotr Świtała ruszył za nim w pościg i nie dopuścił do jego ucieczki. O sytuacji poinformował miejscowych stróżów prawa. Gdy przyjechali na miejsce, policjanci ustalili, że zatrzymany to 25-latek. Za swoje zachowanie został ukarany mandatem karnym.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy komisarz Piotr Świtała w czasie wolnym zatrzymał sprawców kradzieży. Kilka tygodni udaremnił taką próbę w jednym ze sklepów przy ulicy Jana Pawła II w Piekarach, a przy ulicy Bytomskiej zatrzymał 32-letniego mężczyznę który przywłaszczył sobie artykuły ze sklepu spożywczego.

Napaść i kradzież Piekary

Może Cię zainteresować:

Ukradł alkohol w jednym z piekarskich sklepów. Gdy ochroniarz zwrócił mu uwagę stał się agresywny

Autor: Martyna Urban

09/06/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon