2. PKO Piekarski Półmaraton, Nocna zaDyszka oraz Marsz Nordic Walking

24 lipca 2021 roku odbędzie się druga edycja PKO Piekarskiego Półmaratonu, który zostanie połączony z Nocną zaDyszką oraz Marszem Nordic Walking. Organizatorami przedsięwzięcia są: Miasto Piekary Śląskie, Stowarzyszenie Lecymy Durś oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a sponsorem wydarzenia jest Bank PKO.

Od wielu lat w naszym mieście organizuje się niezliczoną ilość maratonów biegowych i marszowych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: piekarzanie uwielbiają ten sport. Przed nami 2. PKO Piekarski Półmaraton, który sprawi, iż nasze miasto na jedną noc stanie się prawdziwą stolicą zmagań biegowych i marszowych. Rywalizacja rozpocznie się 24 lipca 2021 roku o godzinie 21.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w trzech konkurencjach:
• Półmaraton Piekarski – dystans 21,0975 km,
• Nocna zaDyszka – dystans 10 km,
• Nordic Walking – dystans 10 km.

Ponadto podczas imprezy w godzinach popołudniowych na ternie MOSiR-u przewidziane są również konkurencje biegowe dla najmłodszych uczestników.

Ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa podczas wszystkich rozgrywek obowiązują następujące limity uczestników:
• Piekarski Półmaraton – 250 uczestników,
• Nocna zaDyszka – 250 uczestników,
• Nordic Walking – 250 uczestników.
Zapisy prowadzone są tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej – elektronicznezapisy.pl.

By wziąć udział w zawodach należy wnieść opłatę startową. Jej wysokość uzależniona jest od czasu jej dokonania. W ramach tego, każdy uczestnik otrzyma: pamiątkowy medal, który zostanie wręczony na mecie, posiłek regeneracyjny, wodę, pakiet startowy, chip startowy (należy go zwrócić po biegu), obsługę medyczną oraz zdjęcia.

Subskrybuj piekary.info

google news icon