100-lecie klubu GKS Andaluzja Brzozowice-Kamień. Uroczyste obchody odbędą się w lipcu

Na 16 i 17 lipca br. zaplanowano obchody 100-lecia klubu sportowego GKS Andaluzja Brzozowice-Kamień. Pierwszego dnia uroczystość będzie miała charakter rozrywkowo-sportowy. Natomiast drugiego zaproszeni zostaną tylko wybrani goście. Co będzie działo się w tych dniach?

Artur Borecki
100 lecie klubu andaluzja brzozowice
- Rok jubileuszowy klub trwa, a my wraz z komitetem organizacyjnym pracujemy nad szczegółowym programem obchodów - tłumaczy Łukasz Ściebiorowski, radny Rady Miasta Piekary Śląskie. Uroczystości odbędą się 16 i 17 lipca.

Pierwszy dzień obchodów będzie miał charakter rozrywkowo-sportowy. Zostaną zorganizowane różnego rodzaju konkursy oraz występy artystyczne. Nie zabraknie także wsparcia gastronomicznego.

Dla fanów piłki nożnej organizatorzy jubileuszu przygotowali niespodziankę. 16 lipca odbędzie się mecz GKS Andaluzji z klubem piłkarskim miasta ościennego. Jednak na razie inicjatorzy nie ujawniają więcej informacji.

Pamiątkowa galeria klubu

II. dzień obchodów będzie miał charakter oficjalny. Tego dnia zaproszone zostaną władze miasta, radni oraz przedstawiciele związków zawodowych.

17 lipca w Kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Kamieniu odbędzie się uroczysta mszaw intencji społeczności Klubu. Oczywiście zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału nabożeństwie o godzinie 11 - dodaje radny.

Po mszy odbędzie się uroczysty przemarsz w kierunku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To tam odbędzie się wręczenie nagród i odznaczeń zasłużonym zawodnikom klubu.

Oprócz tego organizatorzy są w trakcie przygotowywania pamiątkowej galerii podsumowującej 100-lecie działalności klubu. Nie zabraknie w niej ważnych momentów w dziejach Andaluzji - piłkarzy i ciężarowców. Więcej informacji zostanie podanych wkrótce.

Subskrybuj piekary.info

google news icon