Rotator TOP - single

Rozrywka

Instagramowy konkurs biblioteczny

Żeby urozmaicić letni wypoczynek stałym bywalcom biblioteki oraz zachecić do przyjemnego spędzania czasu z książką wszystkim niezdecydowanym, Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich ogłasza wakacyjny konkurs instagramowy.

Co zrobić, żeby wziąć w nim udział? Zasady są bardzo proste! Wystarczy obserować profil @biblioteka_piekary na Instagramie. Następnie zrobić zdjęcie siebie z książką, albo książki bez siebie, albo książki na wakacjach, albo książki w domym zaciszu… generalnie: dozwolona jest własna inwencja twórcza. Ważne, żeby na fotografii pojawiła się książka, no i żeby było kratywnie oczywiście. Zdjęcie publikujemy na swoim profilu i koniecznie dodajemy #bcilato. Orgaznizatorzy czekają na zgłosznia do końca wakcacji, czyli do 31 siepnia. Dla uczestników jako nagrody czekają bony podarunkowe do Empiku (za które nabyć można na przykład kolejne książki). Szczęśliwych zwycięzców lub, jak kto woli, szczęśliwych posiadaczy nowych, pachnących farbą drukarską tomów poznamy 11 września.


Szczegóły konkursu sprawdzić można na stronie piekarskiej biblioteki: http://www.biblioteka.piekary.pl/
Nie pozostaje nam więc nic innego, jak sprawdzić, która książka z naszego regału jest najbardziej fotogeniczna i wyróżnić ją piękną sesją zdjęciową.

Search